18-19_05_2022_Міжнародна науково-практична конференція «В ПОДОЛАННІ СОЦІАЛЬНИХ ТА КУЛЬТУРНИХ ВИКЛИКІВ: ЄВРОПА РАЗОМ З УКРАЇНОЮ»

Українська асоціація дослідників європейських цінностей в освіті (AREVE)
Факультет педагогічних наук DISFOR – Університет Генуї (Італія)
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова
Національний університет біоресурсів і природокористування України
Київський національний університет культури і мистецтв
Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут”

Міжнародна науково-практична конференція

«В ПОДОЛАННІ СОЦІАЛЬНИХ ТА КУЛЬТУРНИХ ВИКЛИКІВ: ЄВРОПА РАЗОМ З УКРАЇНОЮ»

для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників професійних спільнот та громадянського суспільства

м. Київ,  18-19 травня 2022 року

Конференція проводиться в рамках імплементації проєкту напряму Жана Монне  – Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій»(SCAES)620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR. Також в конференції та воркшопі відбувається підтримка сталості проєкту напряму Жана Монне Проєкт Жана Монне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого ровзитку» Erasmus+ Jean Monnet Project «European values of diversity and inclusion for sustainable development» (EVDISD)  620545-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT за підтримки Національного Еразмус+ Офісу в Україні

На конференції будуть обговорюватися кращі європейські практики в подоланні соціальних та культурних викликів cучасної геополітичної кризи. Зокрема, будуть розглянуті питання інклюзивної освіти, міжкультурної компетентності та резільєнтності, університетів третього віку, розробки та впровадження соціальних інновацій в освіті та соціумі, актуальної проблематики соціокультурної сфери в умовах війни в Україні та геополітичної кризи в світі.

В рамках конференції відбудеться вебінар професора Діани Спулбер (Університет Генуї, Італія) «Європейські практики міжкультурного діалогу в освіті» (19 травня з 11.00 до 12.30),  круглий стіл «Європейська практика соціальних інновацій в освіті та суспільстві» (18 травня з 11 до 16.00), круглий стіл «Соціальні та культурні Європейські Студії» 19 травня з 13 до 16.00).

Тривалість конференції 18 -19  травня, 2022 р. з 10.00 до 16.00.

Реєстрація о 9. 45.

Участь та друк тез безкоштовні

Мова конференції  – англійська, українська.

Посилання на лінк реєстрації  link is here.

Посилання для надання тем доповідей  та тез конференції scaes@npu.edu.ua.

Дедлайн для подачі  тем доповідей та тез – 28 травня 2022 р.

Вимоги до тез: 1- 5 сторінки Times New Roman, 1.5 міжрядковий інтервал, всі поля 2 см, відступ 1 см. Назва українською та англійською, без анотації.  Відомості про автора – ПІБ, посада, місце роботи, ел. пошта.

Конференція буде проведена в Zoom

Запис, детальна програма та матеріали конференції будуть розміщені на  сайті проєкту www.scaes.info,  на сайтах партнерських проєктів Жана Монне та на сайтах університетів-партнерів заходу.  

За додатковою інформацією:+380662339977 (Viber) scaes@npu.edu.ua