20.05.2023 відбудеться Міжнародний круглий стіл «Екологічні виклики післявоєнного суспільства: Європейські практики соціальних інновацій для України»

Українська асоціація дослідників європейських цінностей в освіті (AREVE)
Празький університет наук про життя (Чехія)
Український державний університет імені Михайла Драгоманова
Сумський національний аграрний університет
Національний університет біоресурсів і природокористування України

Міжнародний круглий стіл
«Екологічні виклики післявоєнного суспільства:
Європейські практики соціальних інновацій для України»

для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників професійних спільнот та громадянського суспільства

м. Київ, 20 травня 2023 року

Круглий стіл проводиться в рамках імплементації проєкту  Центр досконалості Жана Монне «Європейські Студії соціальних інновацій в освіті»  – Jean Monnet Centre of Excellence ESSIE – 101085552 – ERASMUS-JMO-2022-COE та у синергії з проєктами напряму Еразмус+ КА2 «Університети-Громади: Посилення співпраці»  101083077 —  UNICOM —  ERASMUS-EDU-2022-CBHE та Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій» (SCAES)620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR, а також Кафедри Жана Монне та Jean Monnet  Chair «EU Climate Leadership» 620031-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR.  Також  відбувається підтримка сталості проєкту напряму Жана Монне Проєкт Жана Монне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку» Erasmus+ Jean Monnet Project «European values of diversity and inclusion for sustainable development» (EVDISD) 620545-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT. Круглий стіл проводиться за підтримки Національного Еразмус+ Офісу в Україні і проходить в рамках святкування Днів Європи в Україні.

Основні напрями роботи круглого столу

  1. Вебінар доцента, доктора Хінека Рубіка (Чеський університет наук про життя Праги) «Зелена угода ЄС: пом’якшення та адаптація наслідків кліматичних змін»  з особливою увагою до проблем сталого розвитку та екологічних проблем післявоєнного суспільства.
  2. Бізнес форум Лугано – можливості для України.
  3. Результати навчального візиту в Празький університет наук про життя, факультет тропічного землеробства.
  4. Загальна дискусія на теми сталого розвитку у фокусі екологічних питань та соціальних інновацій.

Учасники отримають нові робочі інструменти кращих європейських практик у сфері впровадження ідей та принципів соціальних інновацій у подоланні сталого розвитку та екологічних викликів, зокрема, під час післявоєнного відновлення України.

Час проведення круглого столу  – 20 травня, 2023 р. з 12.00 до 15.00.

Захід проводиться за підтримки Європейської Комісії. Виступи відображають точку зору лише авторів і Комісія не може відповідати за будь-яке використання інформації, яка тут міститься.

Мова конференції  – англійська, українська.

Посилання на лінк реєстрації  link is here (https://forms.gle/6n65jkHEs8LgTGzo8 в разі виникнення помилки скопіюйте посилання та вставте до адресної строки Вашого браузера)

Конференція буде проведена в Zoom за посиланням: 

https://us02web.zoom.us/j/3386572580?pwd=ZzRDdldhTWZ4NzA4eVRkWmRpNzNxZz09

Ідентифікатор конференції: 338 657 2580

Код доступу: 2956090

Запис, детальна програма та матеріали круглого столу будуть розміщені на  сайті проєкту www.cessie.eu ,  на сайтах партнерських проєктів Жана Монне та на сайтах університетів-партнерів заходу.  

За додатковою інформацією:+380662339977 (Viber) scaes@npu.edu.ua

Центр досконалості Жана Монне «Європейські Студії соціальних інновацій в освіті» Center of Excellence “European Studies of Social Innovation in Education” (ESSIE) в УДУ імені Михайла Драгоманова ініціює і курирує ініціативи представників університетської спільноти в галузі Європейських Студій в сфері соціальних інновацій, лідерства та соціальної відповідальності, публічного управління. Проєкт є міждисциплінарним та міжнародним, в команді проєкту представники не тільки НПУ ім. М.П. Драгоманова та українських університетів (НУБіП, ЛНУ ім. І. Франка та СНАУ), а й європейські експерти з Італії, Німеччини та Чехії. Проєкт тривалістю 36 місяців, керівник Центру Досконалості Жана Монне – професор кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності УДУ імені Михайла Драгоманова, професор кафедри Жана Моне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій», д. філософ. н., професор М.О. Нестерова.

Завантажити інфолист укр/eng