12_05_2022_Міжнародна науково-практична конференція «Європейські практики інклюзивної освіти»

Українська асоціація дослідників європейських цінностей в освіті (AREVE)
Факультет педагогічних наук DISFOR – Університет Генуї (Італія)
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова
Національний університет біоресурсів і природокористування України
Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут”

Міжнародна науково-практична конференція

«Європейські практики інклюзивної освіти»

для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників професійних спільнот та громадянського суспільства

м. Київ,  12 травня 2021 року

Конференція проводиться в рамках імплементації проєкту напряму Жана Монне  – Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій»(SCAES)620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR. Також в конференції та воркшопі відбувається підтримка сталості проєкту напряму Жана Монне Проєкт Жана Монне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого ровзитку» Erasmus+ Jean Monnet Project «European values of diversity and inclusion for sustainable development» (EVDISD)  620545-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT за підтримки Національного Еразмус+ Офісу в Україні

Студентська наукова конференція буде присвячена детальному вивченню одного з ключових моментів різновидів соціальної інновації політики соціального згуртування ЄС – інклюзії в освіті. Інклюзія як поняття інтеграції до освітнього та соціального  простору людей з найрізноманітнішими рисами і «особливими» потребами декларується на міжнародному рівні в багатьох юридичних документах. Інклюзія в освіті стосується і студентів, і викладачів. Західноєвропейські школи та університети все частіше реалізують ідеї управління різноманітністю через роботу з батьками та студентами, магістерські програми, інтернет-послуги тощо. Учасники отримають нові робочі інструменти найкращих європейських практик у сфері соціальних інновацій ЄС у сфері інклюзивної освіти, розробку та впровадження ідей та принципів соціальних інновацій у вихованні соціальної згуртованості та рівності. Обмін практичними знаннями між зовнішніми та внутрішніми експертами, викладачами, студентами університетів, представниками коледжів та шкіл допоможе впровадити в ЄС принципи соціальної іновації інклюзивної освіти для вдосконалення української системи освіти.

Тривалість конференції 12 травня, 2021 р. з 11.00 до 17.00.

Реєстрація о 10. 45.

Участь та друк тез безкоштовні

Мова конференції  – англійська, українська.

Посилання на лінк реєстрації  link is here.

Посилання для надання тем доповідей  та тез конференції scaes@npu.edu.ua.

Дедлайн для подачі  тем доповідей та тез – 19 травня 2022 р.

Вимоги до тез: 1- 5 сторінки Times New Roman, 1.5 міжрядковий інтервал, всі поля 2 см, відступ 1 см. Назва українською та англійською, без анотації.  Відомості про автора – ПІБ, посада, місце роботи, ел. пошта.

Конференція буде проведена в Zoom

Запис, детальна програма та матеріали конференції будуть розміщені на  сайті проєкту www.scaes.info,  на сайтах партнерських проєктів Жана Монне та на сайтах університетів-партнерів заходу.  

За додатковою інформацією:+380662339977 (Viber) scaes@npu.edu.ua