Міжнародний круглий стіл
«Екологічні виклики післявоєнного суспільства:
Європейські практики соціальних інновацій для України»
для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників професійних спільнот та громадянського суспільства
м. Київ, 20 травня 2023 року
Круглий стіл проводиться в рамках імплементації проєкту Центр досконалості Жана Монне «Європейські Студії соціальних інновацій в освіті» – Jean Monnet Centre of Excellence ESSIE – 101085552 – ERASMUS-JMO-2022-COE та у синергії з проєктами напряму Еразмус+ КА2 «Університети-Громади: Посилення співпраці» 101083077 — UNICOM — ERASMUS-EDU-2022-CBHE та Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій» (SCAES)620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR, а також Кафедри Жана Монне та Jean Monnet Chair «EU Climate Leadership» 620031-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR. Також відбувається підтримка сталості проєкту напряму Жана Монне Проєкт Жана Монне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку» Erasmus+ Jean Monnet Project «European values of diversity and inclusion for sustainable development» (EVDISD) 620545-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT. Круглий стіл проводиться за підтримки Національного Еразмус+ Офісу в Україні і проходить в рамках святкування Днів Європи в Україні.
Основні напрями роботи круглого столу
- Вебінар доцента, доктора Хінека Рубіка (Чеський університет наук про життя Праги) «Зелена угода ЄС: пом’якшення та адаптація наслідків кліматичних змін» з особливою увагою до проблем сталого розвитку та екологічних проблем післявоєнного суспільства.
- Бізнес форум Лугано – можливості для України.
- Результати навчального візиту в Празький університет наук про життя, факультет тропічного землеробства.
- Загальна дискусія на теми сталого розвитку у фокусі екологічних питань та соціальних інновацій.
Учасники отримають нові робочі інструменти кращих європейських практик у сфері впровадження ідей та принципів соціальних інновацій у подоланні сталого розвитку та екологічних викликів, зокрема, під час післявоєнного відновлення України.
Час проведення круглого столу – 20 травня, 2023 р. з 12.00 до 15.00.
Захід проводиться за підтримки Європейської Комісії. Виступи відображають точку зору лише авторів і Комісія не може відповідати за будь-яке використання інформації, яка тут міститься.
Мова конференції – англійська, українська.
Посилання на лінк реєстрації link is here (https://forms.gle/6n65jkHEs8LgTGzo8 в разі виникнення помилки скопіюйте посилання та вставте до адресної строки Вашого браузера)
Конференція буде проведена в Zoom за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/3386572580?pwd=ZzRDdldhTWZ4NzA4eVRkWmRpNzNxZz09
Ідентифікатор конференції: 338 657 2580
Код доступу: 2956090
Запис, детальна програма та матеріали круглого столу будуть розміщені на сайті проєкту www.cessie.eu , на сайтах партнерських проєктів Жана Монне та на сайтах університетів-партнерів заходу.
За додатковою інформацією:+380662339977 (Viber) scaes@npu.edu.ua
Центр досконалості Жана Монне «Європейські Студії соціальних інновацій в освіті» Center of Excellence “European Studies of Social Innovation in Education” (ESSIE) в УДУ імені Михайла Драгоманова ініціює і курирує ініціативи представників університетської спільноти в галузі Європейських Студій в сфері соціальних інновацій, лідерства та соціальної відповідальності, публічного управління. Проєкт є міждисциплінарним та міжнародним, в команді проєкту представники не тільки НПУ ім. М.П. Драгоманова та українських університетів (НУБіП, ЛНУ ім. І. Франка та СНАУ), а й європейські експерти з Італії, Німеччини та Чехії. Проєкт тривалістю 36 місяців, керівник Центру Досконалості Жана Монне – професор кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності УДУ імені Михайла Драгоманова, професор кафедри Жана Моне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій», д. філософ. н., професор М.О. Нестерова.