Анонс міжнародної науково-практичної конференції «Європейські практики міжкультурного діалогу в освіті» м. Київ, 15 – 16 грудня 2021 року

Українська асоціація дослідників європейських цінностей в освіті (AREVE)
Факультет педагогічних наук DISFOR – Університет Генуї (Італія)
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова
Національний університет біоресурсів і природокористування України
Мелітопольський державний педагогічний університет імені Б. Хмельницького
Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж

Міжнародна науково-практична конференція

«Європейські практики міжкультурного діалогу в освіті»

для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників професійних спільнот та громадянського суспільства

м. Київ,  15 – 16 грудня 2021 року

Конференція проводиться в рамках імплементації проєкту напряму Жана Монне  – Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій»(SCAES)620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR. Також в конференції та воркшопі відбувається підтримка сталості проєкту напряму Жана Монне Проєкт Жана Монне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого ровзитку» Erasmus+ Jean Monnet Project «European values of diversity and inclusion for sustainable development» (EVDISD)  620545-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT за підтримки Національного Еразмус+ Офісу в Україні

Студентська наукова конференція буде присвячена детальному вивченню одного з ключових моментів різновидів соціальної інновації політики соціального згуртування ЄС – інклюзії в освіті. Це соціальна інновація, тому що від її впровадження соціальні переваги отримують: 1) представники «неоднорідних» груп, які сильно відрізняються від загальної маси, 2) весь клас – оскільки в ньому присутні радикально різноманітні члени. підвищує його конкурентоспроможність та інноваційний потенціал.

Інклюзія як концепція інтеграції в загальний освітній чи робочий простір людей з різноманітними особливостями та «особливими» потребами декларується на міжнародному рівні в багатьох правових документах. Включення в освіту стосується також учнів і вчителів.

Західноєвропейські школи та університети все більше втілюють ідеї управління різноманітністю через роботу з батьками та студентами, магістерські програми, Інтернет-сервіси тощо.

Окрім доповідей та секційних засідань в рамках конференції за окремою регістрацією буде проведено 2 денний віртуальний воркшоп «Европейські практики міжкультурного діалогу в освіті» у віртуальному просторі . Зареєстровані учасники отримають запрошення та гостьову інструкцію. 

Тривалість конференції 15- 16 грудня, 2021 р. з 10.00 до 16.30.

Воркшоп 15 – 16 грудня, 2021, з 14.00 до 16.00.

Реєстрація о 9. 45.

Участь та друк тез безкоштовні

Мова конференції  – англійська, українська, російська.

Посилання на лінк реєстрації конференції link is here.

Посилання на лінк реєстрації воркшопу link is here.

Посилання для надання тем доповідей  та тез конференції scaes@npu.edu.ua.

Дедлайн для подачі  тем доповідей та тез – 18 квітня 2021 р.

Вимоги до тез: 1- 5 сторінки Times New Roman, 1.5 міжрядковий інтервал, всі поля 2 см, відступ 1 см. Назва українською та англійською, без анотації.  Відомості про автора – ПІБ, посада, місце роботи, ел. пошта. Вказувати напрям роботи конференції!

Шаблон оформлення тез можна завантажити за посиланням.

Конференція буде проведена в Zoom

Запис, детальна програма та матеріали конференції будуть розміщені на  сайті проєкту www.scaes.info,  на сайтах партнерських проєктів Жана Монне та на сайтах університетів-партнерів заходу.  

За додатковою інформацією:+38 (097) 295 60 90, +38 (050) 311 34 35 scaes@npu.edu.ua